Concertagenda

2017

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 22 apr 15.00 Elandstraatkerk
Den Haag
Anton Doornhein
Uit Deuxième Symphonie opus 20L. Vierne
  • Allegro
  • Choral
Paraphrase du Ps.136L. de Saint-Martin
  • Tristesse des Hébreux captifs de Babylone
  • Lamentations au souvenir de Jérusalem
  • Babylone la superbe
  • Les Hébreux maudissent leurs vainqueurs
Uit Symphonie en improvisation : Final P. Cochereau
Bert den Hertog
SchilderijententoonstellingM. Moussorgsky
za 12 mrt 16.30 Mariabasilika
Kevelaer
Programma

2016

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 8 oct 17.00 Basilique Ste Clotilde
Parijs
Programma
1. Uit L'Organiste vol. 2: Grand ChoeurC. A. Franck
2. Uit 4me Symphonie opus 32: Prélude, AllegroL. Vierne
3. Cantilène improviséeC. Tournemire
4. Chant héroïqueJ. Langlais
5. Paraphrase du Ps. 136
  • Tristesse des Hébreux captifs de Babylone
  • Lamentations au souvenier de Jérusalem
  • Babylone la Superbe
  • Les Hébreux maudissant leurs vainqueurs
L. de Saint-Martin
6. Symphonie en improvisation
(improvisation transcrite par J. S. Whiteley)
  • Introduction et agitato
  • Scherzo
  • Lento
  • Final
P. Cochereau
za 21 mei 17.00 Het Steiger
Rotterdam
Programma

2015

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 19 december 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Programma
zo 13 december 15.00 Open Hof Kerk
Rotterdam
Programma
za 19 september 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Programma volgt
zo 23 augustus 19.00 Kościół Garnizonowy p.w. Wniebowzięcia NMP w Skierniewicach
Polen
Werken van J.S. Bach, A.P.F. Boely, A. Guilmant, J. Callaerts, W. Berendsen, H. Zimmer, D. Bedard
za 15 augustus 17.00 Cathédrale Laon
Frankrijk
Werken van L. Vierne, C. A. Franck, L. de Saint-Martin, P. Cochereau
za 20 juni 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Met medewerking van Maria (hobo en zang) en Anuschka Pedano (altviool)
za 9 mei 15.00 De Doelen
Rotterdam
Lees meer...
za 25 april 15.00 Opstandingskerk
Leiden
Praeludium en Fuga in G-DurJ.S. Bach
Triosonate nr. 1 in Es Dur J.S. Bach
Andante con motoA.P.F. Boëly
Allegro ma non troppoA.P.F. Boëly
Prélude et Fugue in Es DurC. Saint-Saëns
Prélude, Fugue et VariationC. A. Franck
Uit Triptique: Stèle pour un enfant défuntL. Vierne
Uit Piéces de Fantaisie: ToccataL. Vierne
Uit Veni Creator Spiritus: Choral Varié M. Duruflé
za 21 maart 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Ditmaal is te gast Tjaco van der Weerd die een improvisatie concert gaat geven.

Suite Française
Symfonische Phantasie und Fuge
Grande Symphonie
Koralen Psalm 8, 34, 101 en het lied
De Maan is opgekomen.
za 17 januari 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Programma

2014

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 19 april 16.00 Het Steiger
Rotterdam
M.m.v Laura Bos, piano en Annette Fischer, sopraan.
Werken van o.a. J. Langlais, L. Vierne en M. Duruflé
vr 2 mei 20.30 St. Salvatorkathedraal
Brugge
za 10 mei 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Wouter van der Wilt (Kerkorgel) en Anton Doornhein (Hauptwerk orgel)
vr 28 juni 15.00 Grote of St. Michaelskerk
Oudewater
za 16 augustus 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Programma
zo 3 aug 15.30 Abdijkerk
Den Haag Loosduinen
za 4 oktober 20.00 Hoflaankerk
Rotterdam
za 25 oktober 19.30 Julinanakerk
Prins Bernhardlaan 26
Veenendaal
Samen met Thomasz Monko


2013

Datum
Tijd
Lokatie
Toegang
Programma
za 21 december 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij Programma volgt
za 16 november 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij Programma volgt
zo 27 oktober 19.00 Open Hofkerk
Rotterdam
Vrij Meezingconcert o.l.v. Willem Blonk
za 19 oktober 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij Werken van Jean Langlais, o.a. Symphonie no. 3 en Suite Médiévale
vr 18 oktober 13.13 Het Orgelpark
Amsterdam
AMERIKA SandwichConcert
m.m.v. Laura Bos (piano), Annette Fischer (sopraan) en Anton Doornhein (orgel)
za 12 oktober 20.30 St. Jeroenskerk
Noordwijk
Vrij Presentatie Maarschalkerweerdorgel
Diverse medewerkenden
Anton speelt werken van o.a. E. Gigout, C. Saint-Saëns, C. A. Franck, L. Vierne
vr 11 oktober 20.15 Laurenskerk
Rotterdam
Het Gorgelende Orgel
(rotterdamse orgeldagen)
do 10 oktober 20.15 Het Steiger
Rotterdam
Het Lam Gods verklankt
Anton Doornhein en Hayo Boerema, Vocalisten Ensemble Les Anges
(rotterdamse orgeldagen)
za 18 mei 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij Orgeltranscripties
vr 22 maart 20.15 Adventskerk
Alphen a/d Rijn
Werken van Grison, Franck, Vierne en Saënt-Saëns


2012

Datum
Tijd
Lokatie
Toegang
Programma
vr 12 okt 12.45 De Doelen
Rotterdam
€  5,00

Organisten Anton Doornhein en Gerard van der Zijden
Concert in het kader van de Rotterdamse Orgeldagen
Lees meer...

zo 7 okt 14.00 Elandkerk
Den Haag
(Elandstraat)
€ 10,00

Met o.a. de Michaelslied- fantasie van Marc van Delft

vr 21 sep 20.15 Triumfatorkerk
Piet Heinlaan 9
Katwijk
Vrij Werken van o.a. Bach (Praeludium en Fuga in e moll) , Reger (Sonate 1), Brahms, Bert Matter en Jan Welmers (Laudate Dominum)
za 15 sep 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij Werken van o.a. Bach (Praeludium en Fuga in e moll, Koraal: Vater unser im Himmelreich) en Max Reger (Twee Trio's opus 47 en Sonate nr. 1 in fis moll opus 33)
di 19 mei 17.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij

Werken van o.a. Rotterdamse componinsten.

za 14 april 14.30 Dorpskerk Ouderkerk a/d IJssel Vrij

CD presentatie. Opname in samenwerking met Gerben Mourik.

za 17 maart 20.15 Orgelpark
Amsterdam
Vrij

Werken voor Orgel en Dans van J.S. Bach, L. Vierne, C. Debussy, M. Duruflé, en P. Cochereau.
Met medewerking van Pauline Weijs en William Lu, dans en Peter Hengst, slagwerk.
Lees meer...

di 13 maart 19.30 Het Steiger
Rotterdam
Vrij CD presentatie PRISME: Olivier Messiaen et les annees 30, opgenomen in de St. Trinité te Parijs.
za 10 maart 16.00 Bergsingelkerk
Rotterdam
Vrij Werken van C. A. Franck, L. Vierne en A. Barie
za 18 feb 16.00 Het Steiger
Rotterdam
Vrij Muziek voor harmonium en orgel




2011

Datum
Tijd
Lokatie
Toegang
Programma
za 17 dec 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Vrij Kerstconcert
za 19 nov 14.00
16.00
Steigerkerk
Rotterdam
Vrij

Speciaal concert in Het Steiger, Hang 18 te Rotterdam.

Het zal ditmaal niet zijn op het Vermeulen-orgel maar op een drie-klaviers speeltafel die verbonden is met een computer. Hierop is het programma 'Hauptwerk' geinstalleerd die het mogelijk maakt om diverse gesampelde pijporgels te bespelen. De firma 'Mixtuur' heeft alle

U bent welkom vanaf 14.00 om met dit systeem kennis te maken en uit te proberen.
Het concert begint om 16.00 uur, te geven door Anton Doornhein.

Voor meer informatie, zie Nieuws

vr 18 nov 19.30

Steigerkerk
Rotterdam
Vrij

Voor degenen die op zaterdagmiddag 19 november verhinderd zijn, een gedeelte van het programma van zaterdag 19 november zal gespeeld worden. Voor deze avond moet men zich aanmelden voor 15 november bij Rotterdam Orgelstad. Zie: http://www.rotterdamorgelstad.nl/donateurs.html

za 16 apr 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Vrij Toccata's door de eeuwen heen

1. Toccata per l'elevatione G. Frescobaldi
2. Toccata in g moll C. Seixas
3. Toccata in d moll BuxWV 155 D. Buxtehude
4. Toccata in d (de dorische) BWV 538 J.S. Bach
5. Toccata in a moll opus 80 M. Reger
6. Toccata M. Monnikendam
7. Toccata H. Andriessen
za 21 mei 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Vrij Componisten uit Belgie

Callaerts, Lemmens, Jongen en Peeters.
za 18 juni 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Vrij  






 Concertagenda (archief)

2011

Datum
Tijd
Lokatie
Toegang
Programma
za 15 jan 16.00

Steigerkerk
Rotterdam

Vrij  
za 19 feb 16.00

Steigerkerk
Rotterdam

Vrij Programma
za 26 feb 16.00 Marekerk
Leiden
Vrij  
za 19 mrt 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Vrij  




2010

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 16 jan 16.00

Steigerkerk
Rotterdam

Werken van J.S. Bach
za 20 feb 16.00

Steigerkerk
Rotterdam

Werken van J.S. Bach, D. Buxtehude, J. L. Krebs, W.Fr. Bach, C.Ph.E. Bach
za 13 mrt 20.00 Dorpskerk
Ouderkerk a/d IJssel
Werken van J.S. Bach, M. Reger, A. Rowley, H. Howells, D.E. Gawthrop
za 20 mrt 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Werken uit de Duitse romantiek, van F. Mendelssohn, R. Schumann, J. Brahms en J. Rheinberger (Sonate nr. 8)
za 17 apr 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Werken van M. Reger en S.K. Ehlert
di 20 apr   St .Stanislaw Kostka, Lodz, Polen Werken van J.S. Bach, J.L. Krebs, A. Rowley, J. Ireland, D.E. Gawthrop en J. Jongen
zo 2 mei 15.00 Open Hofkerk Pendrecht, Rotterdam m.m.v. “in de wolken koor” o.l.v. Willem Blonk Werken van o.a. J.S. Bach, J. Langlais, J. Lemckert en Verrijt
za 22 mei 20.15 Groote of Nieuwe Kerk
Maassluis

Werken van J.S. Bach, M. Duruflé, J. Jongen (Sonata Eroica), H. Howells, J. Ireland, G. Swayne (Riff-Raff), H. Willan (Introduction, Passacaglia and Fugue)
za 5 juni 20.00 Laurenskerk
Rotterdam
Openingsconcert RODA
zo 6juni 20.15 Doelen
Rotterdam
Licht op Joseph Jongen
vr 11 juni 20.30 Steigerkerk
Rotterdam
"Wij Mozes", voor orgel en slagwerk, m.m.v. Theaterschool SKVR
za 19 juni 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Programma volgt
za 10 juli 14.30 Augustijnerkerk
Dordrecht
Programma volgt
do 15 juli 20.15 Oude Kerk
Delft
Werken van o.a. J.S. Bach (Triosonate nr. 1), C. A. Franck (Prière)
vr 13 aug 20.00 Jacobikerk
Utrecht
Werken van o.a. J.S. Bach, N. Bruhns, C. Kee, M. Reger
vr 24 sep 20.15 Triumfatorkerk
Katwijk
Werken van o.a. J.S. Bach, M. Reger, S.K. Elert
za 18 sep 16.30 Steigerkerk
Rotterdam
Werken van J.P. Sweelinck, A. van Noordt, C.F. Ruppe, H. de Vries, H. Andriessen (Intermezzo, Fête-Dieu) en M. Monnikendam (Chorale uit “Sonata da Chiesa”)
zo 26 sep 15.00 Sint-Genovevakerk
Breugel
(N.B.)
Programma volgt
za 6 nov 20.00 Singelkerk
Ridderkerk
Programma volgt
za 18 dec 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
Kerstconcert

2009



Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 14 mrt 16.00

Steigerkerk
Rotterdam

H.Willan Epithalame
F. Bridge Andante Moderato in c minor
P. Drayton Pavane
A. Ridout Scherzo
P. Cochereau

Berceuse à la mémoire de Louis Vierne
(transcr. Frederic Blanc)

Variations sur “Frère Jacques”
(transcr. François Lombard)

za 28 mrt 20.30

R.k. H.H.Martelaren, Nobelstraat
Brielle

Concert met koor o.l.v. Rene Verhoeff
zo 5 apr 16.00

Hervormde kerk
Oostvoorne
(Batz orgel)

Concert met koor o.l.v. Rene Verhoeff
za 18 apr 20.00

Bergsingelkerk
Rotterdam

Werken van F. Mendelssohn, J. Jongen, C. Saint-Saëns, L. Vierne en M. Dupré
za 25 apr 20.00

Herv. Kerk
Woudrichem

G. Böhm

Präludium und Fuge in C-Dur
Choral: Vater unser im Himmelreich

J.L. Krebs

Trio in e-moll
Toccata et Fuga in E-Dur

J. Pachelbel Uit Hexachordum Apollinis: Aria Sebaldina
J.S. Bach

Choral: Dies sind die heil'gen zehn Gebot (BWV 678)
Praeludium et Fuga in Es-Dur (BWV 552)

za 16 mei  

Steigerkerk
Rotterdam

Mark Swicegood
vr 22 mei -
zo 24 mei
 

Berlijn

 
zo 7 juni 16.00

St.Jozefkerk
Heuvelring 224
Tilburg

Op Loretorgel werken van E. Grieg, F. Mendelssohn en J. Jongen
Op Smitsorgel werken van F. Mendelssohn (orgelsonate VI), C. Saint-Saëns en P. Cochereau
za 20 juni 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
J. Zundel (1815-1882) Introduction and Fugue in d minor
L. Sowerby (1895-1968)

Prelude on “Charterhouse”
Toccata

P.E. Fletcher (1879-1932)

Fountain Reverie
Festival Toccata

W. Mathias (1934-1992)

Chorale
Jubilate

J. Ireland (1879-1962) Epic March
H. Howells (1892-1983) From Six Pieces: Quasi lento; teneramente
C.V. Stanford (1852-1924) Fantasia and Toccata opus 57
wo 5 aug 20.15 Grote kerk
Dordrecht
F. Mendelssohn

Sonate opus 65 nr. 6 (Vater unser im Himmelreich)

J. Jongen Fugue dans le style de J. S. Bach
C. Saint-Saëns Fantaisie et Fugue
G. Litaize

Uit douze pièces: Lamento
Prélude et Danse Fugue

P. Cochereau Symphonie improvisée (Symphonie de Boston 1956)
do 6 aug 20.00 Koepelkerk
Leeuwarden
F. Mendelssohn

Sonate opus 65 nr. 6 (Vater unser im Himmelreich)

J. Jongen Fugue dans le style de J. S. Bach
C. Saint-Saëns Fantaisie et Fugue
G. Litaize

Uit douze pièces: Lamento
Prélude et Danse Fugue

P. Cochereau Symphonie improvisée (Symphonie de Boston 1956)
vr 7 aug 20.00 Hoflaankerk
Rotterdam
 
za 12 sep 20.30 R.K. St.Bartholomeuskerk
aan de Markt te Zevenbergen
 
za 10 okt 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
L. Vierne

Prélude opus 51

G. Litaize

Uit douze pièces: Lamento
Diapason (Fantaisie sur le nom de Jehan Alain)

P. Cochereau Cantem toto la Gloria (transcr. David Briggs)
M. Duruflé Suite opus 5
vr 30 okt 20.00 Oude Kerk
Zoetermeer
Zie www.concertenzoetermeer.nl
za 19 dec 16.00 Steigerkerk
Rotterdam
M. Dupré

Variations sur un Noël

M. Dupré

Uit Six Antiennes pour le Temps de Noël opus 48:
- Tecum principium, in die virtutis tuae (Pour la Nativité)
- Lumen ad revelationem (Pour la Purification)

G. Litaize Uit 24 Préludes Liturgiques:
nr. 2 (dans l'esprit d'un Noël populaire)
P. Cochereau

Variations sur un vieux Noël
(transcr. Jeremy Filsell)
- Introduction
- Thème
- Variation I - VIII

2008

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
za 15 mrt 16.00

Steigerkerk
Hang 19
Rotterdam

Klassieke Franse orgelwerken met o.a.
L. Clérambault Suite
P. Cochereau Suite Française
A.P.F. Boëly Fantaisie et Fugue
za 12apr 20.15

Wilhelminakerk
Dordrecht

Zie Lenteconcert 2008
vr 25 apr 20.00

St. Bavo
Kerkplein 1
Raamsdonk

Met o.a.
F. Mendelssohn 2e Sonate
za 26 apr 20.00

Herv. kerk
Kerkstraat
Woudrichem

za 17 mei 20.00

Steigerkerk
Hang 19
Rotterdam

Romantische en vroeg-moderne Franse orgelwerken van o.a
C. A. Franck
L. Vierne
M. Dupré
wo 4 juni 12.45-
13.30

De Doelen
Rotterdam

Rotterdamse orgeldagen
vr 6 juni 14.00-
15.00

De Doelen
Rotterdam

Rotterdamse orgeldagen
za 21 juni 16.00

Steigerkerk
Hang 19
Rotterdam

Moderne Franse orgelwerken van o.a
J. Langlais
O. Messiaen
J. Guillou
vr 11 juli 20.00 Grote Kerk
Kerkplein 2
Breda
O. Messiaen La nativité de Seigneur
wo 16 juli 18.30 Kosciot Najswietszej Maryi Panny Wspomozenia Wiernich
Polen
do 17 juli 18.30 Bazylikae Lodz
Polen
vr 25 juli 12.45 O.-L.-Vrouwekathedraal
Groenmarkt
Antwerpen
M. Dupre Prélude et Fugue in B
A.Fleury Prélude, Andante et Toccata
J. Jongen Prière
Sonata Eroïca
za 26 juli 15.00

Grote Kerk
Gorinchem

za 9 aug 15.00 Laurenskerk
Grote Kerkplein 27
Rotterdam
zo 17 aug 16.00 O.L.V. Kerk (Notre-Dame)
Kardinaal Cardijnplantsoen 6
Laken (Brussel)
L. Vierne Symphonie no. 6
vr 22 aug 20.15 Triumfatorkerk
Piet Heinlaan 9
Katwijk
Met o.a. werken van Joseph Jongen
za 18 okt 16.30

Steigerkerk, Hang 19
Rotterdam

Werken van Elgar, Whitlock en Willan.
za 25 okt   Augustijnerkerk
Dordrecht
za 22 nov 16.00

Steigerkerk, Hang 19
Rotterdam

Moderrne engelse/amerikaanse orgelmuziek.

2007

Datum
Tijd
Lokatie
Programma
12 mei
20.00

Marinuskerk
Woudrichem

Anonymus Estampi,
Cancio para la Corneta con el Eco
M. Rossi Toccata
G. Frescobaldi Toccata
D. Buxtehude Toccata's e.a.
J. Jongen Paraphrase
J.S. Bach Air, Fantasia

20 mei

20.00

St.-Jan de Doper
Oosterhout

J. Jongen Toccata e.a.
J. Langlais Delen uit “Organ book“
E. Gigout Delen uit “Dix Pièces pour Orgue“
C. Saint-Saëns Prélude et Fugue in C
J.S. Bach Air
2 juni
20.15

Grote Kerk
Maassluis

J. Jongen Toccata e.a.
J. Langlais Suite Médiévale
O. Messiaen Apparition de l'Eglise éternelle
J. Guillou Toccata
M. Duruflé Méditation
M. Dupre Deuxième Symphonie

12 juli

20.15

Koepelkerk
Leeuwarden

J. Jongen Toccata e.a.
J. Langlais Suite Médiévale
E. Gigout Delen uit “Dix Pièces pour Orgue“
C. Saint-Saëns Prélude et Fugue in C
12 aug 19.00 Kosciól
Serca Jezusowego
Scierniwice Polen


D. Buxtehude Toccata in F
J.S. Bach
(arr. J. Jongen)
1. Air
2. Paraphrase pour orgue d'apres la Sonate pour violon seul
C. Saint-Saëns Prélude et Fugue in C
E. Gigout Delen uit “Dix Pièces pour Orgue“
J. Langlais Suite Médiévale
J. Jongen Toccata e.a.
16 aug 20.15 Grote of St. Jeroenskerk
Noordwijk

D. Buxtehude Toccata in F
J.S. Bach
(arr. J. Jongen)
1. Air
2. Paraphrase pour orgue d'apres la Sonate pour violon seul
F. Mendelssohn-Bartholdy
(arr. J. Jongen)
1. Andante
2. Romance sans paroles
J. Zwart Sombere Muziek over den 103den Psalm, vers 8
J. Langlais Delen uit “Huit chants de Bretagne“
J. Jongen Prière opus 108.2
Toccata opus 104
24 aug 20.15 Nieuwe Kerk
Katwijk aan zee

J. Jongen Toccata e.a.
J. Langlais Suite Médiévale
O. Messiaen Apparition de l'Eglise éternelle
J. Guillou Toccata
M. Duruflé Méditation
M. Dupre Deuxième Symphonie
21 okt 16.00 Hartebrugkerk
Leiden


C. Saint-Saëns Prélude et Fugue in C
E. Gigout Delen uit “Dix Pièces pour Orgue“
J. Langlais Delen uit “Vingt-quatre Pièces“
J. Jongen 1. Petit Prélude (Aria)
2. Fugue pour Orgue
3. Prière opus 108.2
4. Toccata opus 104
17 nov 16.00

Steigerkerk
Hang 19 (achter Hoogstraat)
Rotterdam

1e CD presentatie van de complete orgelwerken van Joseph Jongen

Uitvoering van werken van Joseph Jongen, o.a. Sonata Eroïca

15 dec 14.30 Augustijnerkerk
Dordrecht
 
22 dec 17.00 Steigerkerk
Hang 19 (achter Hoogstraat)
Rotterdam
O. Messiaen La nativité de Seigneur

2006

Datum
Tijd
Lokatie

Programma

19 mei
20.00
Kapel
Hervormde kerk
Noordwijk aan zee
Werken van o.a. Arauxo, C. Ph. E. Bach, W. A. Mozart.

22 juli

15:30
Waalse kerk
Delft
Werken van W.A. Mozart, Ch. H. Rinck, C. Saint-Saëns, R. Fumet.

12 augustus

20:00
St. Salvator Kathedraal
Brugge
Werken van W.A. Mozart, Ch. H. Rinck, C. Saint-Saëns, R. Fumet, J. Langlais, M. Duruflé, M. Dupré.

http://home.euphonynet.be/kathedraalconcerten

28 september

20.15
Triumfatorkerk
Katwijk
Werken van W.A. Mozart, Ch. H. Rinck, C. Saint-Saëns, R. Fumet, J. Langlais, M. Duruflé, M. Dupré.
17 november
20.15
Vredeskerk
Katwijk aan zee
Werken van J.S. Bach, W.A. Mozart, Ch. M. Widor, C. Saint-Saëns, E. Gigout en C. de Wolf.

2005

Datum
Tijd
Lokatie

Programma

24 april
20.00

Open Hofkerk
Rotterdam Ommoord

Met diverse koren o.l.v. Willem Blonk.
Werken van o.a. D. Buxtehude, A. Part, Albright, W. Matthias, H. Howells, A. de Klerk, J. Welmers, F. Mendelssohn, T. de Mayens-Oyens.

22 mei
20.00

Open Hofkerk
Rotterdam Ommoord

Met Open Hof cantorij o.l.v. Willem Blonk.
Concert met als thema het Magnificat.

9 juli
14:30

Augustijnerkerk
Dordrecht

16 juli
15:30
Grote kerk
Dordrecht
27 augustus
15:00

Grote Kerk
Schiedam

2004

Datum
Tijd
Lokatie

Programma

13 maart
20:00

St. Antoniuskerk
Dordrecht

Werken van o.a. Hendrik Andriessen, Albert de Klerk, Louis Toebosch, Piet J. Groenendijk.

8 mei
20:00

Salvator Kathedraal
Brugge

Werken van Joseph Jongen, Flor Peeters, Marcel Dupré, Louis Vierne, Jean Guillou en Pierre Cochereau.

11 juni
20.15
Nieuwe kerk
Katwijk aan zee

Samen met Aarnoud de Groen.
Werken van o.a. Joseph Jongen en Pierre Cochereau.

11 september
16:00

Bergsingelkerk
Rotterdam

Werken van Joseph Jongen, Flor Peeters, Marcel Dupré, Jean Langlais.

24 september
20:15

Triomfatorkerk
Katwijk

Met werken van o.a. J.S. Bach, Jan Welmers en Nico van den Hooven

16 oktober
14:30

Augustijnerkerk
Dordrecht

Werken van C. Saint-Saëns, Jean Langlais, L. Vierne en M. Dupré.

2003

Datum
Tijd
Lokatie

Programma

Vijdag
28 maart
15:00
Mozes en Aäronkerk
Amsterdam

Werken van A. Barié, A. Boëly, A. Fleury, M. Dupré en P. Cochereau,
m.m.v. Jaap Bol, slagwerk.

Zaterdag
10 mei
15:00
Kathedrale Basiliek St.Bavo
Haarlem

Werken van o.a.César Franck en Pierre Cochereau,
m.m.v. Jaap Bol, slagwerk.

Vrijdag
23 mei
20:15
Triomfatorkerk
Katwijk

Werken van o.a .J.S. Bach, Jehan Alain en ,Pierre Cochereau.

Zondag
27 juli
17:00
Mariabasilika
Kevelaer
(Duitsland)

Werken van o.a. Pierre Cochereau,
m.m.v. Jaap Bol, slagwerk.


2002

Datum
Tijd
Lokatie

Programma

1 mei
12.30
Groot Auditorium
Leiden

Orgelwerken uit de Renaissance en Barok

16 juni
15:30
Maria van Jessekerk
Delft

Orgelwerken van Franck, Alain, Dupré en Cochereau.

4 juli
20:15
Oude Kerk
Delft

o.a. Suite Latine van Widor.

20 juli
15:30
Dominicuskerk
Amsterdam

Orgelwerken van Franck, Alain, Dupré en Cochereau.

15 augustus
15:00
Grote- of St.Bavokerk
Haarlem

Orgelwerken van o.a. Bach en Reger.

8 september
15:00
Antonius Abtkerk
Scheveningen

Orgelwerken van Bach, Boëly, Franck, Dupré en Reger.

2001

Datum
Tijd
Lokatie

Programma

21 juli
15:30
Grote kerk
Dordrecht

o.a. een improvisatie van P.Cochereau over “Frère Jacques”op het van der Kam-van der Meulen orgel.

23 november
20:00

Geref. kerk
Sassenheim

Concert met koor "Com nu met Sangh" o.l.v. Henk Gijzen.

21 december
20:00
Adventskerk
Alphen a/d Rijn

Kerstconcert met koor.